Pediatri Klinik - Dr. Ahmet MEMEŞA

Turkish Arabic English French German Italian Portuguese Russian Spanish
DR. AHMET MEMEŞA

Dr. Ahmet MemeşaBulgaristan, Filibe şehrinde 26 Temmuz 1971’ de doğdum. 1974 yılından itibaren Bursa’da yaşıyorum.  İlkokulu Ziya Gökalp İlkokulunda, liseyi Bursa Erkek Lisesi’nde tamamladım. Lise hayatım boyunca küçük erkekler ve yıldızlar olmak üzere TOFAŞ basketbol spor kulübünde lisanslı olarak oynadım.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1994 yılında mezun oldum. İngilizce yabancı dil eğitimimi Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulunda “advance” seviye ile aldım.

Nevşehir Avanos Göynük Sağlık Ocağında pratisyen hekim olarak mecburi hizmetimi 1995’te tamamladım. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında 5 yıl asistanlık görevimden sonra 2001 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığımı aldım.

Uzman olduktan sonra akademik kariyerimi aynı üniversitede devam ederek Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Bilim Dalında tamamladım. Yan dal ihtisasımı 2005 yılında bitirdim ve Bursa Çocuk Hastanesinde göreve başladım. Burada çocuk gastroenteroloji ünitesini kurdum.

Daha sonra Dörtçelik Çocuk Hastanesi adı altında çalışmaya başladım.

Özel muayenehane ve Bursa Acıbadem hastanesinde 2006 yılında çalışmaya başladım. 2011 yılında devlet memuriyetinden istifa ederek sadece kurmuş olduğum PEDİATRİKLİNİK adı altında özel muayenehanemde meslek hayatımı sürdürüyorum.

Evli ve 2 kız çocuk sahibiyim.

Üyeliklerim:
  • BALGÖÇ
  • Bursaspor Üyesi
  • Bademli ROTARY Kulübü
  • Bursa Erkek Lisesi Mezunlar Derneği
  • Milli Pediatri Derneği
  • Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği
  • Türk Gastroenteroloji Derneği
  • Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği

Bu Sayfayı Paylaş:

 

Dr. Ahmet Memeşa

DR. AHMET MEMEŞA

Bulgaristan, Filibe şehrinde 26 Temmuz 1971’ de doğdum. 1974 yılından itibaren Bursa’da yaşıyorum.  İlkokulu Ziya Gökalp İlkokulunda, liseyi Bursa Erkek Lisesi’nde tamamladım. Lise hayatım boyunca küçük erkekler ve yıldızlar olmak üzere TOFAŞ basketbol spor kulübünde lisanslı olarak oynadım. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1994 yılında mezun oldum....

Ayrıntılı Bilgi +

Duyuru ve Haberler

Sonraki Önceki

23 NİSAN

23 Nisan, neşe doluyor insan… Dünyada ve Türkiye’de çocukların durumu Merhaba değerli okurlar, ilkyazımdan...

Devamı...

Doğal Doğum İsteyen Anneler için Müthiş …

Hayatınızda yaşayacağınız en mutlu anlardan birisidir anne olduğunuz o an! Tabi o...

Devamı...

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....